“Vēlos pateikties par profesionālo attieksmi darba procesā un skaisto gala rezultātu, kas gan mums ar vīru patika, gan viesiem. Ļoti viegla komunikācija, labas idejas, dažādu risinājumu meklēšana, lai iekļautos budžetā. Vienmēr laicīgi viena otrai ziņojām par kādām izmaiņām, vai vēlmēm, lai gala rezultāts būtu tāds kādu vēlamies.Noteikti iesaku Baibu kā ļoti labu dekoratori un floristi!
Alondra Lonerte

 

    “Ar Baibas palīdzību mums izdevās precizēt un īstenot savu ideju. Viegla komunikācija,patika ,ka nepieciešamās lietas tika jau laicīgi meklētas, iepirktas vai rezervētas,kas mums radīja ļoti lielu mieru plānošanas procesā. Kvalitatīvs gala rezultāts. Gan mums gan mūsu viesiem patika grieķiskā atmosfēra.”
Vineta Akerfelde

 

   “Ja Tev ir ideja un vēlies to realizēt bez stresa, tad Baiba ir īstais cilvēks, kurš palīdzēs Tev realizēt sapņu kāzas. Viņai ir daudz ideju un radoša pieeja. No A-Z, viss mūsu kāzās bija skaisti dekorēts. Viesi izteica komplimentus par skaistajām dekorācijām un ziedu noformējumiem. Baiba dara darbu no sirds un to var just. Esam ļoti priecīgi par sadarbību!”
Līga Ancīte

 

   Šī gada sākumā veiksmīgi sameklēju kāzu dekoratori Baibu Ūdrasalu, ar kuru vairāku mēnešu laikā lieliski sadarbojāmies un uzbūrām burvīgas kāzas dabas ielokā 7.jūlijā.  Esmu ļoti pateicīga Baibas Dizaina darbnīcai par ieguldīto darbu, pacietību un idejām. Viss tika realizēts konsultējoties ar mani un vīru, kopīgi izzināta kāzu norises vieta, veicot gan mērīšanas, gan fotouzņēmumu darbu, sīki un smalki izplānojot visu no A līdz Z. Viss tika saplānots līdz vissmalkākajai detaļai un realizēts vēl vairāk. Varētu teikt, ka bez Baibas Dizaina darbnīcas mums nebūtu izdevusies tik skaista kāzu diena. Noteikti iesaku arī citiem uzticēt svētku dekorēšanu, jo noteikti būsiet ļoti apmierināti ar darbu! 
Aiva Kūla

 

   Ļoti profesionāla un patīkama komunikācija un viss darbiņš tika izdarīts uz 110%! Gala rezultāts PERFEKTS!!! Mums un viesiem ļoti patika! No paša sākuma izteicām savas vēlmes, ko vēlētos un Baiba piedāvāja savu skatījumu, ieteica kā labāk izskatītos ko ņemt vērā utt. Uzreiz sapratu, ka viņa būs mūsu dekoratore, bijām uz viena viļņa! Ļoti patika, ka tika veidoti maketi līdz ar ko mēs zinājām, kā viss izskatīsies. Cilvēks īstajā vietā un ar mīlestību pret to, ko dara! Izdarīs to, ko sola + vēl vairāk! Lieliska pieredze! P A L D I E S! 
Undīne Brūkle

 

   Paldies! Paldies! Paldies! No visiem mūsu viesiem dzirdējām, ka bijušas ļoti skaistas kāzas! Paldies Tev un Tavai komandai! 
Santa Vīksna

 

   Visi ļoti slavēja mūsu dekorācijas! Visiem tiešām ļoti patika! 
Santa Niedola

 

   Gribu pateikt lielu, lielu paldies par kāzu dekorēšanu. Mums ļoti, ļoti patika. Saņēmām arī ļoti daudz komplimentu par ziedu dekorācijām gan laulību ceremonijas vietā, gan uz galdiem. Bija maģiski un tiešām skaisti! Katrā ziņā daudz reiz labāk kā biju pati iztēlojusies. 
Agnese Rancāne

 

   Milzīgs, milzīgs Jums paldies par lielo darbu, ieguldīto laiku. Viss bija fantastiski un skaisti! Daudz labāk kā bija gaidīts! 
Marta Baltiņa

 

   Šodien bija patiess prieks iepazīties ar dekoratori-floristi Baibu Ūdrasalu, kura tiešām ir sava amata meistars un es varēju redzēt, ka mūsu viesiem nebūs tikai  “plika” dekorēšana, bet jau perfekti izplānots viss izvietojums, dekoru tipi, veidi un floristikas smukumiņi. Lūk ko es saucu par kvalitāti kāzās- vieta, laiks un īstie staff cilvēki, kam rūp no A-Ž un vēl nedaudz ārpus rāmjiem.
Ieva Leimane Viesu nama “Saules” saimniece

 

   Vizuāli skaists un profesionāls darbs! Iesaku! 
Agnese Bērziņa Svinību vietas “Svētku paviljons” saimniece

en_GB